Samsung INR18650-30Q 3,7V 3000mAh akkumulátor, E-cigi - Jelenlegi ára: 1 100 Ft
Eladó teljesen új 0 ciklusos Samsung 30Q akkumulátor cella.
Felhasználható E-cigibe, lámpába, akkumulátor felújításra stb...
Max áram
15 A
Kapacitás
3000 mAh
Gyártó
Samsung
Típus
Li-Ion
Kémia
Kapacitás
3000mAh = 3Ah
Névleges feszültés
3, 7V
Min merítési feszültség
2, 75V
Max tőltési feszültség
4, 2V
Folyamatos kisülési áram
15A
Szakaszos kisülési áram
30A
Származási ország
Korea
Minősítés
Grade A
Szín
Rózsaszín / Pink
Súly
46g
Méret
18x65mm
A szállítási költség több vásárlása esetén sem változik.
A Samsung INR18650-30Q típusú Li-Ion ipari akkulátor cellája egyaránt kiváló választás elektromos járművek akkumulátorába és elektromos cigikbe. Ezt azt teszi lehetővé, hogy rendkívűl magas kapacitása (3000mAh = 3Ah) mellett nagy kisütési áramot is le tud adni (15A). Az Samsung ezen rózsaszín/pink liion akku cellája nem tartalmaz védelmet (protection), de ettől függetlenül kiváló választás lehet szerszámgép akkumulátorba, elemlámpába, búvárlámpába, műszerekbe is. Választható a Samsung 30Q-s lítium-ion akkucella is forrasztható füllel. Z vagy U alakú forrfül közül tud választani. Akár 50 Wattos elektromos cigibe is jó. Teszt az akkumulátorról...