Straus ütvefúró 1200W ST/ID13-1200 - Jelenlegi ára: 8 990 Ft
Straus ütvefúró 1200W ST/ID13-1200
? Kiváló minőség
? Puha fogantyú markolat
? Erőteljes motor
A Straus ütvefúró erőteljes 1200 W-os motorral rendelkezik, amely teljesen golyóscsapágyazott, hogy a szerkezet kiváló minőséget nyújtson minden helyzetben. Kiváló tégla-betonfelületekhez ütvefúrásra, fa, fém, kerámia és műanyag felületek esetén pedig fúrásra. Egyszerűen válthat az ütvefúrás, illetve a fúrás között, valamint a szerkezet maximális fúrásátmérője 13 mm.
Tulajdonságok:
- Teljesítmény: 1200 W
- Tápellátás: 230 V / 50 Hz
- Üresjárati fordulatszám: 0-3000 /perc
- Tokmány befogóméret: 13 mm